درباره کاتالوگ:

کاتالوگ یک دفترچه یا نوعی کتابچه‌ای است که برای معرفی برندتون و در مرحله دوم معرفی محصول یا خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهید، می پردازد. کارکرد کاتالوگ‌ها، ایجاد رابطه بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان تولید است. هرچه طراحی کاتالوگ‌ها بهتر و جامع‌تر باشد و اطلاعات جامع‌تری به مخاطبتان بدهد، انتخاب مخاطبانتان راحت‎‌تر می‌شود.

کاتالوگ یک راهنمای جامع برای محصولات و خدمات است که تمامی محصولات موجود را به شکلی سازمان‌دهی‌شده به مشتری نشان می‌دهد. کاتالوگ زمانی بسیار مفید هست که در بعضی موارد مشتریان نمی‌دانند دقیقا قصد خرید چه محصول و یا خدماتی را دارند در اینجا کاتالوگ به عنوان یک منبع جامع بهشون کمک می‌کند تا تمامی گزینه‌های ممکن را با یک توضیح مختصر ولی مفید را پیش روی خود ببینند تا تصمیم بگیرند. به همین دلیل ما همواره به مشتریان توصیه می‌کنیم که یک چاپ کاتالوگ با کیفیت زیبا برای محصولات و خدماتشان داشته باشند. همان‌گونه که ذکر شد، اطلاعات ارائه شده در بروشورها، کلی، جامع و مشروج هستند که با مطالعه آن‌ها می‌توان اهداف، روش‌ها، عملکرد و سمت و سوی موضوع بروشور را فهمید اما اطلاعات ارائه شده کاتالوگ‌ها، جزئی و ریز و شرح مختصری از موارد است. بعضی از کاتالوگ‌ها نیز کاربرد دیگری دارند و برای سفارش خرید در دسترس مردم قرار داده می‌شود تا اجناس مورد نیاز خود را مطابق لیست کاتالوگ از فروشگاه مورد نظر درخواست کنند و یا اینکه مشخصات موسسه‌های خدماتی،فرهنگی و یا مشاغل مختلف را در آن ببینند تا سفارش کار خود را به انجام برسانند.

در نهایت، هرچه عکس‌ها و مطالب گویاتر باشد مخاطبان راحت‌تر تصمیم به خرید می‌گیرند و باید به تمام سوالات آن‌ها پاسخ داده شود. برای مثال اگر شما انواع پسته را میفروشید با طراحی یک کاتالوک در مورد هر پسته و گفتن تفاوتشان در کاتالوگ و با ارائه‌دادن به مشتری، می‌توانید تمتم محصولاتتان را در یک نگاه به مشتریان عرضه کنید. عموما اطلاعاتی که در کاتالوگ‌ها درج می‌شود می‌توان به عکس‌های محصولات و توضیح در مورد چگونگی مصرف و تولید آنها و در بعضی اوقات به قیمت آن اشاره کرد. این اطلاعات اغلب برای مصرف کنندگان است و در بعضی اوقات برای فروشندگان هم مواردی مانند سایز محصول و مقدار آن در کارتن و رنگ و … در کاتالوگ اضافه می گردد.

چاپ لوگو در گلاسه‌های گرم مختلف چاپ می‌شود و حداقل سفارش لوگو 500 عدد هست.