لیبل گچی چیست؟

رنگ لیبل گچی فقط سفید مات است و قابلیت چاپ چهار رنگ را دارد . برچسب گچی به هیچ‌وجه یک تکه از سطحی که به آن چسبیده جدا نمی‌شود، بلکه هنگام جدا نمودن از سطحی که به آن چسبیده، کاملا تکه تکه و خورد می‌شود.

برچسب سكوريتي یا گچی:

لیبل گچی از حساسیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است مقاومت لیبل گچی از شبرنگ اموال بسیار بیشتر می‌باشد و رنگ لیبل گچی فقط سفید مات است و قابلیت چاپ چهار‌رنگ را دارد. لیبل گچی به هیچ‌وجه یک تکه از سطحی که به آن چسبیده جدا نمی‌شود، بلکه هنگام جدا نمودن از سطحی که به آن چسبیده، کاملا تکه تکه و خورد می‌شود .به لیبل‌های گچی یا خرد شونده لیبل سکوریتی (Security Label) نیز می‌گویند. با توجه به امنیت اصل‌بودن کالا و همچنین جلوگیری از تقلب در تعویض کالای اصلی با کالای تقلبی نیاز به این گونه برچسب‌ها (برچسب سکوریتی) در بازار کسب و کار بیشتر شده است.

استفاده به جای لیبل اموال:

همچنین از این نوع برچسب به خاطر چسبندگی بالا و اثر خرد شوندگی آن و سخت کنده‌شدن این برچسب‌ها از روی کالاهای مختلف، به عنوان برچسب اموال نیز استفاده می‌شود . یعنی  بر روی این برچسب‌ها بارکد چاپ شده و روی اموال شرکت‌ها و یا روی اموال ادارات دولتی چسبانده می‌شود و می‌توان با یک برنامه ساده و یک دستگاه هندهلد گزارشی کامل از اموال و کالاهای موجود در شرکت‌های بزرگ دریافت کرد.

ویژگی های لیبل گچی (برچسب گچی خرد شونده):

۱-قدرت چسبندگی بالا

۲-حالت خرد شوندگی بالا

۳-قابلیت چسبیدن روی سطوح صاف

۴-حالت شکندگی بالا

موارد استفاده از لیبل‌های گچی (برچسب خرد شونده) یا سکوریتی

۱- استفاده از لیبل گچی خرد شونده یا سکوریتی به عنوان برچسب اموال در ادارات دولتی، شهرداری‌ها، بیمارستان‌ها، وزارتخانه‌ها، مدارس،دانشگاه‌ها ،بانک‌ها، موسسات، ادارات خصوصی، کارخانه‌ها، هتل‌ها و هزاران شرکت بزرگ و کوچک دیگر…

گروه تبلیغاتی هوران‌گرافیک این افتخار را داشته است تا با استفاده از این برچسب‌ها کنترل اموال موسسات و ادارت بزرگی همچون بانک‌ها و بیمارستان‌ها و دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی بسیاری را آسان‌تر کند و زمان کنترل و آمارگیری از این اموال را کوتاه‌تر و دقیق‌تر کند .