گروه هوران گرافیک در سال ۱۳۸۹  به عنوان یک نهاد خدماتی برای چاپ پا به این عرصه نهاد. در سال های اولیه شروع فعالیت با توجه به نقش گسترده و اهمیت مراکز خدمات چاپ، این مجموعه کیفیت و رضایت مشتریانش را اولویت کار خود قرار داده است. و پس از مدت کوتاهی توانست خدمات چاپ خود را گسترش دهد. 

برای رفع خلاء در صنعت چاپ کشور، نیاز مبرم به، به روز شدن ماشین آلات و امکانات قبل و پس از چاپ و همچنین بهره‌گیری از دانش روز، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری احساس میشد، که هوران گرافیک با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در این موارد توانست مشکلات این امر را مرتفع نموده و در ارائه هرچه بیشتر و بهتر پروژه های چاپی و تبلیغاتی و رفع نیاز سفارش دهندگان (یا همکاران) خدمات شایان توجهی را ارائه نماید.

این مجموعه منسجم و فعال پس از گذشت ۱۰ سال با در نظر داشتن ۳ مقوله مهم: قیمت مناسب، کیفیت بالا و سرعت بالا در تحویل محصولتون و همچنین راه اندازی انواع محصولات عمومی و اختصاصی طبق نیاز مشتریان و همکاران خود، همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات میباشد.

امید است که بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مشتریان و همکاران عزیز قدم کوچکی برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان را ارتقاء بخشیم.

0
سال تجربه
0
نمونه کار تولید شده
0
شعبه