تگ آویز

چاپ اتیکت یا تگ آویز در بسیاری از محصولات مثل پوشاک کاربرد زیادی دارند. شما می‌توانید چاپ اتیکت یا تگ آویز را در انواع رنگ‌ها، طرح‌ها و برش‌های مختلف سفارش بدین. چاپ اتیکت یا تگ آویز با متریال‌های مختلفی شامل مقوای گلاسه (گلاسه 300 گرم)، کتان(کتان 300 گرم)، لمینت(لمینت 600گرم)، کرافت(کرافت 300 گرم) و تگ‌های ‌آویز نیمه شفاف هستن که حداقل سفارش برای تگ آویز 500 عدد هست. همچنین امکان انجام عملیات‌های تکمیلی چاپ مثل چاپ یووی، برجسته، چاپ طلاکوب، لمینیت و … به دلخواه شما روی اتیکت و تگ آویز وجود دارد که در ادامه نمونه کاری آن را می‌گذاریم، وقتی که محصولی را مثل لباس و پوشاک، محصولات غذایی، محصولات بهداشتی و… خریداری می‌کنید، نیاز دارید که اتیکتی به آن آویزان کنید  که روی آن اطلاعاتی مثل اسم برند محصول و اطلاعات دیگری درباره محصول چاپ کنید. چاپ اتیکت یا تگ آویز به منظور چاپ اطلاعاتی مثل معرفی محصول، قیمت محصول، دستورالعمل استفاده و نگهداری از محصول و … در انواع محصولات مثل پوشاک و محصولات غذایی صورت می‌گیرد. چاپ اتیکت یا تگ آویز راهی آسان و به صرفه برای ارائه اطلاعات محصول و همچنین تبلیغ برند تجاری شماست.

نکات مهم برای داشتن تگ و کارت آویز :

وقتی برای تگ آویز اقدام می‌کنید باید در نظر داشته باشید که چگونه برای طراحی آن برنامه‌ریزی می‌کنید وچه اطلاعاتی باید در آن درج شود. از یاد نبرید که تگ آویز یک فرصت ویژه برای تبلیغات برند شما است. پس  تگ ‌آویز فرصت مناسبیه برای اینکه شما مهم‌ترین اطلاعات را نمایش دهید.

سایزهای مختلفی برای تگ آویز وجود دارند که شما می‌توانید سفارش بدهید در ابعادهای مختلف شما فرصت ایده‌پردازی دارید.

مقاوم‌بودن جنس گردن آویز؛ از آنجایی که ساعت‌های طولانی در طی چند روز ممکن است این کارت‌ها در گردن افراد قرار گیرد، باید از جنسی باشد که به راحتی آسیب نبیند. مقاوم بون آن کمک می کند تا ماندگاری آن بیشتر شود .برخی اوقات افراد این کارت ها را با خود به محل کار یا منزل می‌برند و تا مدت‌ها از آن نگهداری می‌کنند. این مورد به شما کمک می‌کند که دقت خاصی در انتخاب جنس و طراحی این کارت‌ها داشته باشید.

درج اطلاعات مهم؛ به شما پیشنهاد میدیم از نوشتن و چاپ اطلاعات غیر ضروری خودداری کنید. می‌توانید از اطلاعات مهمی مثل لوگوی شرکت یا لینک(آدرس) شبکه‌های مجازی استفاده کنید. ولی به یاد داشته باشید که اطلاعاتی را روی کارت قرار دهید که بسیار برای شما مهم و هدفمند باشند و بیشترین نتیجه را داشته باشد و بهترین بازدهی را داشته باشد.

نمونه کارهای جدید:

تگ آویز: گلاسه 300 گرم ابعاد 4.8*8.5

تگ آویز: لمینت 600گرم ابعاد 10.5*5.5

جدول قیمت‌بندی تگ آویز