چاپ و رایت DVD

چاپ سی دی و دی وی دی

یادداشت

هوران گرافیک یکی از تخصصی ترین مراکز تولید و چاپ دیجیتال و همچنین چاپ سی دی و دی وی دی می باشد که با استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا و کیفیت بسیار مطلوب آمادگی دارد تا در تمام روزهای هفته سفارشات مشتریان عزیز را انجام دهد.

چاپ دیجیتال (چاپ سی دی و دی وی دی)

در این شیوه از تکثیر ابتدا رایت سی دی ها و دی وی دی ها توسط دستگاه داپلیکیتور و پس از آن مستقیما سراغ مرحله ی چاپ سی دی یا دی وی دی می رویم و طرح مورد نظر شما پشت لوح ها چاپ می شود.

در انتها پس از چاپ، یک لایه UV پشت تمام لوح ها را می پوشاند تا از تغییر رنگ چاپ پشت لوح در اثر مرور زمان و یا رطوبت جلوگیری شود.

از مزایای چاپ دیجیتال امکان تحویل فوری و تکثیر در تعداد پایین می باشد.

چاپ سی دی و دی وی دی

در هوران گرافیک کیفیت چاپ سی دی و دی وی دی با ۲۴۰۰ * ۴۸۰۰ dpi و کمیت چاپ مستقیم روی سی دی و دی وی دی روزانه ۱۰۰۰۰ عدد است.

خشک شدن فوری جوهر پس از چاپ ر روی سطح CD و یا DVD و همچنین امکان چاپ تمپلات یکدست و بدون رده خطی روی چاپ CD و DVD از دیگر خدمات هوران است.

چاپ سی دی و دی وی دی

تکثیر سی دی و دی وی دی در مجموعه هوران گرافیک به صورت داپلیکیشن به وسیله رایترهای پر قدرت و جدید ASUS ، با سرعت ۸x برای DVD و ۱۶x برای CD انجام می شود تا به سرعت بر روی سیستم ها قابل اجرا باشد و کاربر مدت زمان بسیار کمی را منتظر لود شدن اطلاعات و محتویات سی دی و یا دی وی دی صرف کند.

چاپ سی دی و دی وی دی

در صورتی که پس از تکثیر، رایت اطلاعات ناقص کپی شود، دستگاه داپلیکیشن آن را مشخص می نماید و اپراتور به راحتی آن را کنار گذاشته و سی دی و یا دی وی دی سالم جایگزین آن می نماید.

همچنین بعد از سالم رایت شدن اطلاعات اپراتور لوح را به صورت فیزیکی و زیر نور کنترل می کند تا از بدون ایراد بودن آن مطمئن شود.