چاپ ساک دستی
یادداشت

از مزایای چاپ ساک دستی کاغذی می توان به زیبایی و شکیل بودن، مقاوم بودن، قابلیت چاپ چهاررنگ، روکش سلفون و UV موضعی، برجسته سازی و طلاکوب بر اساس بوگو و هویت سازمانی شما اشاره کرد.
در حقیقت چاپ ساک دستی کاغذی از تنوع در طرح و رنگ، سایز وزیبایی خاصی نسبت به سایر ساک دستی های تبلیغاتی دارد.

چرا چاپ ساک دستی کاغذی؟

چاپ ساک دستی کاغذی به صاحبان برندها این امتیاز و اجازه را می دهد تا برای تبلیغ محصولات خود از ساک دستی کاغذی در انواع طرح ها و سایز ها اسفاده کنند. ضمن اینکه دست طراح در طراحی این نوع ساک دستی نسبت به ساک دستی پارچه ای بسیار باز تر است چراکه می تواند از امکانات و خدمات چاپ دیجیتال بیشتر در این محصول استفاده کنند و محصول تبلیغاتی خود را در کیفیت بالا و طرح و رنگ زیبا و دلپذیری که مشتری را به خودش جذب می کند ایجاد کند.

شما می توانید برای مشاهده تعداد بی شمار از این نوع محصول به این سایت مراجعه کنید

ساک دستی کاغذی

در چاپ ساک دستی کاغذی معمولا از این جنس کاغذها استفاده می شود:

کاغذ گلاسه و مات، کاغذ کرافت، مقوای گلاسه و پشت طوسی                  اما قیمت چاپ این نوع ساک دستی که به Shopping bag نیز معروف است و تعرفه طراحی و چاپ پاکت تبلیغاتی به صورت افست شبکه بر اساس چند المان است:

  • سایز و ابعاد
  • تعداد سفارش
  • گراماژ کاغذ
  • هزینه قالب
  • روکش سلفون
  • UV و سایر المان ها
ساک دستی کاغذی

چاپ این نوع ساک، خلاقیت زیاد و بالایی را می طلبد چراکه در جلب توجه مشتری تاثیر زیادی دارد.

ساک دستی کاغذی علاوه بر اینکه در زمینه تبلیغات و هدایای تبلیغاتی برای برندها یکی از بهترین گزینه هاست، برای حمل اجناس و کالا و نیز گزینه مناسبی است و مقاومت خوبی دارد. همچنین این کالا و محصول به خودی خود می تواند در دست افراد در مکان های مختلف به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی عمل کند و برند شما را تبلیغ کند.

بند های ساک دستی کاغذی نیز در نوع دوخت و بافت و اندازه و رنگ می تواند دارای تفاوت باشد که انتخاب آن بستگی به انتخاب مشتری دارد.

در صورت درخواست استعلام قیمت تعرفه انواع ساک تبلیغاتی و پاکت تبلیغاتی کاغذی می توانید با ما تماس بگیرید:    ۰۲۱۳۳۹۴۱۲۳۹