بج سینه و پیکسل

بج سینه

یادداشت

نشان یا بج سينه قطعه اي است فلزي كه روي لباس نصب مي شود و نمايانگر لوگو يا طرح مورد نظر يك موسسه مي باشد و نمادی چشمگیر برای همبستگی و وابستگی افراد به سازمان، گروه، نهاد، ارگان و یا … است و به عنوان ابزاری جهت معرفی سازمانی که یک شخص در آن مشغول به فعالیت است شناخته می شود.
بج در انواع، طرح و جنس های مختلف (آلومینیوم، برنج، استیل، پلی استر و …) بسته به سفارش شما تولید می گردد.
ساخت بج در هوران گرافیک با متدهای روز دنیا انجام می شود .

بج سینه فلزی مات و براق

در هوران گرافیک بج سینه فلزی از جنس برنج ۱ میل ساخته می شود. همچنین در ساخت آن از حکاکی و اسید کاری همراه با رنگ کوره ای استفاده می شود. برای زیبایی در طراحی نیز از آبکاری طلا یا نقره با رنگ ثابت بهره گرفته می شود. نصب گیره روی بج به صورت سوزنی و با ظرافت بالا انجام می شود. توضیحات و اطلاعات بیشتر راجع به ساخت و تولید بج فلزی و همچنین خرید آن را می توانید در هوران کده ملاحظه کنید.

در زیر برخی از نمونه ها را می توانید مشاهده کنید:

در این نوع بج سینه با توجه به موارد ذکر شده امکان رنگ آمیزی نشان سینه با استناد به طرح و رنگ درخواستی شما جهت تهیه نشان تجاری شما به عنوان بج سینه فراهم است.

ساخت نشان سینه پلی استری در هوران گرافیک بصورت چهار رنگ و همراه با گیره مگنتی(آهنربایی) با مشخصات متغیر (پرسنلی) و با برش طرح دلخواه شما تولید می شود. همچنین تحویل آن به صورت فوری در هوران گرافیک انجام می شود و از لحاظ قیمت گزینه مناسبی برای کسب و کار شماست و می تواند به عنوان تبلیغات برای برندتان استفاده شود بدین صورت که شما در نمایشگاه ها یا محل کارتان یا هرجای دیگر با اهدای آن به مشتری می توانید توجه آو را به محصولات خود جلب کنید.

در زیر برخی از نمونه ها را می توانید مشاهده کنید: 

در این نوع بج یا پین که فانتزی می باشد و بروی هر وسیله ای اعم از کیف، کلاه ، لباس قابل نصب شدن هست با توجه به موارد ذکر شده امکان رنگ آمیزی و طرح دلخواه پین فانتزی با استناد به طرح و رنگ درخواستی شما جهت تهیه پین فلزی فانتزی شما به فراهم است.

جهت سفارش محصول و اطلاع از قیمت بج سینه و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۳۳۹۴۱۲۳۹ – ۰۹۱۲۴۹۹۳۵۴۰

مطالب مرتبط:  ساخت بج سینه و مراحل تولید آن در هوران گرافیک

                      خرید بج سینه و سفارش آن در هوران گرافیک