لیبل گچی

لیبل گچی

یادداشت

رنگ لیبل گچی فقط سفید مات است و قابلیت چاپ چهار رنگ را دارد . برچسب گچی به هیچ وجه یک تکه از سطحی که به آن چسبیده جدا نمی شود ، بلکه هنگام جدا نمودن از سطحی که به آن چسبیده ، کاملا تکه تکه و خورد می شود .

برچسب سكوريتي یا گچی:

لیبل گچی از حساسیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است مقاومت لیبل گچی از شبرنگ اموال بسیار بیشتر می باشد و رنگ لیبل گچی فقط سفید مات است و قابلیت چاپ چهار رنگ را دارد .لیبل گچی به هیچ وجه یک تکه از سطحی که به آن چسبیده جدا نمی شود ، بلکه هنگام جدا نمودن از سطحی که به آن چسبیده ، کاملا تکه تکه و خورد می شود .به لیبل های گچب یا خرد شونده لیبل سکوریتی ( Security Label ) نیز میگویند . با توجه به امنیت اصل بودن کالا و همچنین جلوگیری از تقلب در تعویض کالای اصلی با کالای تقلبی نیاز به این گونه برچسبها ( برچسب سکوریتی ) در بازار کسب و کار بیشتر شده است .

استفاده به جای لیبل اموال

همچنین از این نوع برچسب به خاطر چسبندگی بالا و اثر خرد شوندگی آن و سخت کنده شدن این برچسبها از روی کالاهای مختلف ، به عنوان برچسب اموال نیز استفاده میشود . یعنی  بر روی این برچسبها بارکد چاپ شده و روی اموال شرکتها و یا روی اموال ادارات دولتی چسبانده میشود و میتوان با یک برنامه ساده و یک دستگاه هندهلد گزارشی کامل از اموال و کالاهای موجود در شرکتهای بزرگ دریافت کرد.

ویژگی های لیبل گچی ( برچسب گچی خرد شونده ) :

۱-قدرت چسبندگی بالا

۲-حالت خرد شوندگی بالا

۳-قابلیت چسبیدن روی سطوح صاف

۴-حالت شکندگی بالا

موارد استفاده از لیبل های گچی ( برچسب خرد شونده ) یا سکوریتی

۱- استفاده از لیبل گچی خرد شونده یا سکوریتی به عنوان برچسب اموال در ادارات دولتی، شهرداریها، بیمارستانها، وزارتخانها ،مدارس ،دانشگاهها ،بانکها ،موسسات، ادارات خصوصی ،کارخانه ها ، هتلها و هزاران شرکت بزرگ و کوچک دیگر

گروه تبلیغاتی هوران گرافیک این افتخار را داشته است تا با استفاده از این برچسبها کنترل اموال موسسات و ادارت بزرگی همچون بانکها و بیمارستانها و دانشگاهها و مراکز آموزشی بسیاری را آسان تر کند و زمان کنترل و آمار گیری از این اموال را کوتاهتر و دقیقتر کند .